PÄÄSUKESEPAAR. Karabiinikinnitusega (K1 või K2) või haaknõelkinnitusega. Hind: 9 eurot
PÄÄSUKE. Karabiinikinnitusega (K1 või K2) ja haaknõelkinnitusega. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
ANKUR. Ankrut saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
KASS by Eilien. Kassi saab valida musta, tumehalli, helehalli, valget, roosat ja pruuni.  Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
KARU by Eilien. Karu saab valida musta, tumehalli, helehalli, valget ja pruuni.  Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
LILL by Eilien. Lille saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt). PÄIKE by Eilien. Päikest saab valida musta, loodusvalget, kollast, tumepunast, oranži, lillat, tumelillat, träpsulist tumehalli. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega (K1 ja K2). Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt). LIBLIKAS. Liblikat saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Karabiinkinnitusega K1 või K2. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt). VIHM. Vihma saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).

KIIL. Kiilitiibasid saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
K2 kinnitusega Kiil : K1 kinnitusega Kiil: Haaknõelkinnitusega :

HAMMASRATAS. Hammasrattad on kõik hallid. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). Haaknõelaga või karabiinkinnitusega. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt.
SÜDA. Südant saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). K1 või K2 karabiinkinnitusega või haaknõelkinnitusega. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
TÄHT. Tähte saab valida kõikides toonides vildist. Kinnitusi saab valida pruuni või musta nahaga või tekstiilpaelaga (must, hall, beež, pruun, punane, sinine, heleroheline, tumeroosa). K1 või K2 karabiinkinnitusega. Hind: 7 või 8 eurot (vt täpsemalt TELLIMINE alt).
Kuidas helkivad ripatsid valmivad...